حضور آسیاچمن در پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی و فضای سبز مشهد

تاریخ انتشار20/خرداد/1398

پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی مشهد به مدت 5 روز از 23 تا 27 خرداد ماه از ساعت 17 الی 24 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود .

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از برنامه ریزی های انجام شده توسط واحد نمایشگاه های این سازمان به منظور برگزاری هرچه بهتر هجدهمین نمایشگاه گل وگیاه و پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی و فضای سبز مشهد در خرداد ماه، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری های شهرداری های خراسان رضوی، احمدیزدان پناه با اشاره به استقبال بی نظیر شهروندان از نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات پارکی در سالهای گذشته، گفت: با توجه به همزمانی نمایشگاه امسال با ماه مبارک رمضان، تلاش کردیم برای رفاه حال شرکت کنندگان، بازدیدکنندگان و شهروندان مشهدی برگزاری آن به بعد از این ایام موکول شود.

وی افزود: بر این اساس برنامه ریزی های انجام شده است هجدهمین دوره نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات پارکی مشهد از پنجشنبه 23خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز خواهد شد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به حضور تولیدکنندگان گل و گیاه و تجهیزات پارکی از نقاط مختلف کشور و همچنین شرکت های خارجی از کشورهای آلمان، هلند، ترکیه و … و بخش جذاب تولیدکنندگان گلهای شاخه بریده، پیش بینی می شود استقبال از نمایشگاه امسال پر شورتر از سالهای پیش باشد.

وی تصریح کرد: نمایشگاه سال 98 بزرگترین نمایشگاه گل و گیاه در کشور از نظر وسعت و تعداد شرکت کننده خواهد بود، چرا که قرار است، شرکت های داخلی و خارجی تولید خود را در حدود 30 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی عرضه کنند.

یزدان پناه اظهار داشت: در نمایشگاه امسال مشهد بیش از 700 غرفه به ارائه محصولات و تولیدات خود در زمینه گل، انواع گیاهان تزیینی و گلخانه ای و تجهیزات پارکی و فضای سبز شهری مورد استفاده در فضاهای شهری و آپارتمانی و همچنین آخرین لوازم و تجهیزات صنعت گل و گیاه و تجهیزات پارکی خواهند پرداخت.

وی همچنین خاطرنشان کرد: همزمان با برگزاری نمایشگاه گل و گیاه مشهد، پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی نیز در فضای حدود ۲هزار متری سالن عطار نمایشگاه بین المللی این شهر دایر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بیان داشت: هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی مشهد و پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی مشهد به مدت ۵ روز تا۲۷خرداد ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۳ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود .